0%
شناسه محصول: 21996

pH متر قلمی دیجیتال هانا HANNA HI98100

Checker® Plus pH Tester HANNA HI98100

امتیاز5 از 5
(ديدگاه کاربر 0)

محدوده اندازه گیری pH از 0.00 تا 14.00

رزولوشن 0.01  pH 

دقت ± 0.2 pH 

کالیبراسیون اتومات ، یک و یا دو نقطه ای

نوع تغذیه یک عدد باتری 1.5 ولتی CR2032 

الکترود / پراب دستگاه مدل HI1271  با کانکتور پیچی

دمای کاری دستگاه 0 تا 50 درجه سانتی گراد

طول میله 103 میلی متری و قطر 8 میلی متریويدئوهاي pH متر قلمی دیجیتال

هانا مدل HANNA HI98100 ساخت کمپانی بزرگ و معتبر آمریکایی یک دستگاه جدید و پر کاربرد مناسب برای تست و اندازه گیری pH  می باشد.دستگاه های زیادی جهت اندازه گیری pH از سال 1991 تا کنون ساخته شده اند ، اما با کاربری راحت و در کمترین زمان ممکن می توان میزان pH را با استفاده ازین دستگاه اندازه گیری کرد.ویژگی های این اسید سنج دیجیتال و قلمی هانا  به طور خلاصه شامل : کالیبراسیون یک و دو نقطه ای ، بافر های کالیبراسیون ، نشانگر انجام پایداری ، نشانگر میزان شارژ باتری ، تگ های کالیبراسیون  و خاموشی اتومات می شود.دستگاه اسید سنج HANNA HI98100  با دارا بودن طول میله 103 میلی متری و قطر 8 میلی متری مناسب برای اندازه گیری و تست pH  برای انواع لوله ها و شیشه های کوچک می باشد.pH  متر میله ای و یا قلمی هانا آمریکا از pH متر های ارزان قیمت و با کیفت برند هانا HANNA امریکا بشمار می آید و می توانید با گارانتی معتبر از شرکت متروتیک METROTIK تنها نماینده رسمی و معتبر فروش آن در ایران تهیه کنید.

 

 ویژگی ها :

اقتصادی: دستگاهی ارزان قیمت و پر کاربرد است که هر کسی جهت اندازه گیری pH به آن نیاز دارد.

صفحه نمایشگر بزرگ LCD: قابلیت نمایش مقدار اندازه گیری شده ، نشانگر پایداری عملیات ، نشانگر میزان شارژ باتری و بر پسب های کالیبراسیون را دارد.

الکترود pH قابل تعویض : مدل HI1271 الکترود pH دستگاه HI98100 می باشد که با قطر 8 میلی متری و جنس بدنه پلی کربنات به راحتی بر رو دستگاه های اندازه گیری نصب می شود.

کالیبراسیون اتوماتیک : دستگاه Checker Plus  به صورت خودکار یک نقطه و یا دو نقطه ای کالیبره می شود.بافر های کالیبراسیون به صورت خودکار و اتومات تشخیص داده می شوند و بعد از کالیبراسیون مقدار و عدد بافر بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود.

نشانگر پایداری : آیکون ساعت شنی بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود تا زمانی که یک مقدار ثابت و پایدار بدست یابد و پس از آن آیکون ناپدید شده و مقدار اندازه گیری شده ذخیره می شود.

خاموشی خودکار : دستگاه  بدون استفاده به طور خودکار پس از گذشت 8 دقیقه و یا 60 دقیقه به جهت ذخیره کردن شارژ باتری خاموش می شود.خاموشی خودکار را نیز می توان غیر فعال کرد.

مدت استفاده از باتری : دستگاه اسید سنج Checker Plus  طول عمر باتری طولانی ای دارد.تا حدود 100 ساعت می توان از دستگاه استفاده کرد.زمانی که شارژ باتری تمام شد ، آیکون باتری بر روی صفحه نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود.

 

مشخصات فنی :

محدوده اندازه گیری pH از 0.00 تا 14.00

رزولوشن 0.01  pH 

دقت ± 0.2 pH 

کالیبراسیون اتومات ، یک و یا دو نقطه ای

نوع تغذیه یک عدد باتری 1.5 ولتی CR2032 

الکترود / پراب دستگاه مدل HI1271  با کانکتور پیچی

دمای کاری دستگاه 0 تا 50 درجه سانتی گراد

 

Checker® Plus pH Tester HANNA 98100:

The HI98100 Checker Plus pH tester has been designed with many advanced features while maintaining the look and feel of the original Checker. This digital ph tester now offers automatic calibration to one or two points, automatic buffer recognition, calibrated buffer tags, stability indicator, low battery indicator, and selectable automatic shut off. The Checker plus still maintains the iconic pentagon design with a probe that measures 103 mm in length and tapered to a 8 mm diameter making it ideal for test tubes and vials.

0 ديدگاه براي pH متر قلمی دیجیتال

ديدگاه خود را بنويسيد

نشاني ايميل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌هاي موردنياز علامت‌گذاري شده‌اند *